Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Blejtani Blog

g30-dq6u0811-2

2017 BMW 5 Series

Këto ditë, BMW është po aq e përqendruar si çdo auto prodhues tjetër në ndërtimin e makinave të mbushur me teknologji për të marrë kontrollin nga shoferi, duke e vënë atë në duart e kompjuterëve të teknologjisë së lartë, sensorë, dhe software-ve. Statistikat Motor: Turbo 3.0L I6 Marsh: 8-Speed Automatik Energji: 335 HP /...
mcm

2017 Mercedes C43 ‘AMG Lite’

C43 – AMG Lite krenohet me një pamje më bashkëkohore që përputhet me sofistikimin më të madh teknik dhe të cilësis së zgjeruara dinamike. Video 2017 Mercedes C43 ‘AMG Lite’ Gëzuar këtë post? Regjistrohu në BlejTani, Pëlqeje në Facebook ose thjesht na rekomandoni për miqtë dhe...
Koenigsegg-Agera-R-7

Shikoni sulmin në autostradë të Koenigsegg Agera R

Autostrada ka disa rregulla. Por ska mbi faqen e dheut më të shpejt se një Koenigsegg Agera R. Në këtë video nga BlejTani.com, ne shohim një Agera R që lëshohet në autostradë në Gjermani. Është pohuar se ka arritur 330 km/h në orë, edhe pse ne nuk kemi asnjë mënyrë për të verifikuar. Ne mund të them se ajo duket shum...
2016-jeep-renegade-dawn-of-justice-001-1

2016 Jeep Renegade Dawn është një speciale Superhero

Jeep Renegade nuk i përshtatet imazhit të zakonshme të Batmanit , por duket se Bruce Wayne është i gatshëm të përdor atë që është në Video. Pra është Batmani i ardhshem në filmin Superman: Dawn of Justice. Video 2016 Jeep Renegade Dawn Gëzuar këtë post? Regjistrohu në BlejTani, Pëlqeje në Facebook ose thjesht na...
01-2016-bmw-m2-fd-1

2016 BMW M2

Anije fluturues demonstron forcë. “Kjo është ajo që ne mund të themi”, BMW po shpërthen një topa për Mercedesin dhe pjesën tjetër të industrisë. BMW e bën një makinë mjaft të bukur. Sigurisht, BMW bën makina për garë, gjithashtu qëndron mir në luks. Statistikat Motor: Turbo 3.0L I6 Marsh: DCT/6 Manual Energji: 365 HP /...
01-2016-audi-rs7-performance-qs-1

2016 Audi RS 7

Ata që kan qenë duke pritur nuk do të jenë të pakënaqur. Ndryshimet nuk janë masive, por riorganizimit e jashtum, dizajn të brendshëm dhe ngjyra kombinime të reja, dhe karakteristika Inteligjente të Veturës për të rritur koeficientin zgjuarsi kur vjen puna për lartë-poshtë automobilistike. Statistikat Motor: Twin-Turbo 4.0L...
001-bmw-m760i-xdrive-1

BMW M760i nuk është aq e ftohtë sa Alpina B7

Anije fluturues demonstron forcë. “Kjo është ajo që ne mund të themi”, BMW po shpërthen një topa për Mercedesin dhe pjesën tjetër të industrisë. BMW e bën një makinë mjaft të bukur. Sigurisht, BMW bën makina për garë, gjithashtu qëndron mir në luks. Video BMW M760i Gëzuar këtë post? Regjistrohu në...
01-2016-lamborghini-huracan-spyder-fd-1

2016 Lamborghini Huracan LP 610-4 Spyder[Video]

Lamborghini krenohet me një pamje më bashkëkohore që përputhet me sofistikimin më të madh teknik dhe të cilësis së zgjeruara dinamike. Statistikat Motor: 5.2L V10 Marsh: 7-Shpejtsi DCT Energji: 602 HP / 413 LB-FT Statistikat Karrige: 2 0-60 Koha: 3.4 Seconds (0-62) Shpejtësia: 320 Km/H Video Lamborghini Huracan LP...
3

2017 Mercedes-Benz GLS-Class

Mercedes-Benz GLS-Class cili zëvendëson GL. GLS-Class krenohet me një pamje më bashkëkohore që përputhet me sofistikimin më të madh teknik dhe të cilësis së zgjeruara dinamike. Statistikat Motor: Twin-Turbo 4.7L V8 Marsh: 9-AUTO Energji: 449 HP / 516 LB-FT Statistikat Karrige: 2+3+2 0-60 Koha: 3.9 Seconds Shpejtësia: 250...
Screen Shot 2015-11-28 at 1.18.16 PM

Kali i Ismaj Qemajlit 2016

Porsche tregon Cayman GT4 Clubsport me video të re Porsche javën e kaluar zbuloi një version Cayman GT4, kompania është duke bërë një grimë të publicitetit për makinën e re sport, duke shfaqur në garë me video në një stil. Shikim Paraprak Video Gëzuar këtë post? Regjistrohu në BlejTani, Pëlqeje në Facebook ose thjesht na...
5

2017 Mercedes-AMG C63 S

Është e vështirë të mos bjerë në dashuri me ndonjë makinë AMG, por e di këtë: C63 S do të ndryshojë gjithë përshtypja juaj e për Merc-së performancës. Të AMGs ne kemi rënë në dashuri me të në vitet e fundit që përdorin rear-wheel drive , ose të paktën, rear-biased all-wheel-drive. Këto makina janë gjithashtu të...
1

Bloodhound SSC ne kemi marre nje vrojtim

Deshironi të shikoni se çfarë është shpejtësia 1,600 km/h edhe si duket? në mëngjesin e 24 shtatorit, pra, dhe ju do të dëshmoni të vërtetë e SSC. Në Minutën 9.00 mund të shikoni vrojtimin e fundit mahnitëse. Pas një gjysmë dekade kompjuteri-gjeneroj imazhe me përshtypje a artistike, supersonike me shpejtësi rekorde në toka...
BMW 7 Series New York Media Launch.

2016 BMW Seria 7

Anije fluturues demonstron forcë. “Kjo është ajo që ne mund të themi”, BMW po shpërthen një topa për Mercedesin dhe pjesën tjetër të industrisë. BMW e bën një makinë mjaft të bukur. Sigurisht, BMW bën makina për garë, gjithashtu qëndron mir në luks. Statistikat Motor: Twin-Turbo 4.4L V8 Marsh:...
8

2015 Mercedes-Benz SLK250

Ata që kan qenë duke pritur nuk do të jenë të pakënaqur. Ndryshimet nuk janë masive, por riorganizimit e jashtme,dhe në dizajn të brendshëm dhe me ngjyra të kombinuar të reja dhe karakteristika Inteligjente të Veturës Statistikat Motor: Turbo 1.8L I4 Marsh: 6-Speed Manual Energji: 201 HP / 229 LB-FT Statistikat Karrige:...
1

2016 Audi TT

Tani më shumë se kurrë, TT është një makinë e duhur sportive dhe ajo debuton me një mori të teknologjisë së re. Makina ende duket e mirë. Audi TT e-re është më këndore, më shumë robotik. Statistikat Motor: Turbo 2.0L I4 Marsh: 6-DCT Energji: 220 HP / 258 LB-FT Statistikat Karrige: 2+2 0-60 Koha: 5.3 Seconds Shpejtësia:...
1

2016 Audi S7

Ata që kan qenë duke pritur nuk do të jenë të pakënaqur. Ndryshimet nuk janë masive, por riorganizimit e jashtme,dhe në dizajn të brendshëm dhe me ngjyra të kombinuar të reja, dhe karakteristika Inteligjente të Veturës për të rritur koeficientin zgjuarsi kur vjen puna për lartë-poshtë automobilistike. Statistikat Motor:...