Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

VW TOURAN 2.0 tdi modeli HIGHLINE

Mbrapa Tjetër

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

VW TOURAN 2.0 tdi modeli HIGHLINE i posardhur nga gjermania

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile

4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym dhe me nxemje,

Tempomat, Bordkompjuter, senzora shiu, e shum sene tjera.

vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtun,

vetura i ka te bera te gjitha serviset me rregull

veturen mund ta kontrolloni ku te doni vetura

per momentin esht pa dogan

mund te kontaktoni edhe me e-mail

Reklama me Video

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Agron Ademi
 • Numri i telefonit : 044515242
 • Numri celular : 044515242
 • Data e shpalljes : Gusht 22, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 5200 €
 • Marke : Volkswagen
 • Model : Touran
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Prishtinë
 • Qyteti : Prishtina
 • Kilometrazh : 170 000
 • Viti : 2004
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : 3
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris