Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

VW Golf 5

Mbrapa Tjetër

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Shes golf 5 2.0 tdi isapo Doganuar vetura posedon klimatronik abes esp timpomat fellne te teja libra te servisit shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 045 948 948

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Kiki
 • Numri i telefonit : 045 948 948
 • Numri celular : 045 948 948
 • Data e shpalljes : Shkurt 13, 2016

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 7.000 €
 • Marke : Volkswagen
 • Model : Golf
 • Percaktoj : Autosallon
 • Rajoni : Prishtinë
 • Qyteti : Prishtina
 • Kilometrazh : 160.000
 • Viti : 2005
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris