Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

Shitet Golf 5 S Line viti i prodhimit 2005

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Shitet Golf 5 S Line viti i prodhimit 2005 Dizel ne gjendje te rregullt i regjistruar 1 vit tabelat RKS vetura posedon:shiper automatik,ulset ricaro me nxemje,klimë,fellne origjinale,gomat e reja dhe shum pajisje te tjera qe i posedon.Tel kontakt : 044/049- 13 11 13

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Ismet
 • Numri i telefonit : 044 13 11 13
 • Numri celular : 049 13 11 13
 • Data e shpalljes : Shtator 29, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 7.600 €
 • Marke : Volkswagen
 • Model : Golf
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Prishtinë
 • Qyteti : Prishtina
 • Kilometrazh : 200 000
 • Viti : 2005
 • Ngjyra : Bardhë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : 5
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris