Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

OPEL CORSA 1.7 DTI Rks 1 Vit 27.09.2014

Mbrapa Tjetër

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

OPEL CORSA 1.7 DTI DIZELL i Thjesht

NE GJENDJE PERFEKTE
VITI I PRODHIMIT : 30.05.2002 Modeli 2003 Elegance
NGJYRA : E GJELBËRT E MBYLLT METALIKE
VETURA ESHTE SHUM SHUM E RUAJTUR SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT SHPENZIME SHUM TE VOGLA TE GJITHA SERVISET I KA TE KRYERA
Rks 1 Vit i plot deri 27.09.2014

EXTRA :

KLIMATRONIK FUNKSIONALE
TIMON SERVO
3 QELSA
MBYLLJE QENDRORE
ABS
ESP
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
4 DYER
GOMA TE REJA
RADIO CD FABRIKISHT
KOMANDA NE TIMON ETJ..

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Enes
 • Numri i telefonit : 044 367 262
 • Numri celular : 049 367 262
 • Data e shpalljes : Shtator 30, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 4 000 €
 • Marke : Opel
 • Model : Corsa
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Mitrovicë
 • Qyteti : Vushtrri
 • Kilometrazh : 178 056
 • Viti : 2002
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : 5
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris