Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

OKAZION RENAULT MEGAN 1.5

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

SHES RENAULT MEGANE 1,5 NAFTE VITI 2004 ME TE GJITHA OPSIONET NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME DOGAN TE PAGUAR,SHUM SHUM EKONOMIKE HARXHON 4,5L/100KM JASHT QYTETI DHE NE TIRANE 6.5L/100KM

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Julian
 • Numri i telefonit : 0683944449
 • Numri celular : 0683944449
 • Data e shpalljes : Dhjetor 6, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : J/D €
 • Marke : Renault
 • Model : Megane
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Tiranës
 • Qyteti : Tiranë
 • Kilometrazh : 120000
 • Viti : 2004
 • Ngjyra : Gri
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris