Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

Okazion..Ford Focus 2006, 1.6 TDCI, FULL..

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Ford Focus 2006, 1.6 TDCI, FULL OPTION
OPSIONET:
-Ford Focus 2006
-1.6 Nafte ( Super ekonomik 4.5lt – 100km )
– 7 XHAMAT TE ZI ORIGJINAL ( te shenuar dhe ne leje te qarkullimit )
-KM:144.440 (Km origjinale)
-DOUBLE XENON POSHTE DHE LART
-4 XHAMA ELEKTRIK
-KASETOFON ME CD ORIGJINAL MP3
Siguracion + taksa deri me 20/09/2014 Vaj dhe te gjithe filtrat e nderruara me 16.09.2013,
4 ferrota + 4disqe frenash , , amortizatoret e sapo nderruar..

Siguracion per jashte shtetit 1 vjecar..

Cel. : 069 51 51 266

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : talo_al
 • Numri i telefonit : +355695151266
 • Numri celular : +355695151266
 • Data e shpalljes : Nentor 5, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 6 100 €
 • Marke : Ford
 • Model : Focus
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Tiranës
 • Qyteti : Tiranë
 • Kilometrazh : 120 000 - 129 999
 • Viti : 2006
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris