Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

NISAN SERENA ME 7 VENDE 2.3 TDI VITI 2001

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

dogana e paguar dhe esht gati per ti vene targat,xhamat me kolor origjinale te fabrikes, 2 celsa, me 7 vende, dhe llogaritet si veture jo si furgon, sh e mbajtur si nga ana xhenerike ashtu dhe nga motorri, klm jane origjinale me liber sherbimi, me nga 4 fije balestra mrapa pervec amortizatoreve,me 2 dyer anesore,etj,,,,,,,,,,,,

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Tani
 • Numri i telefonit : 0683939406
 • Numri celular : Nuk mund të tregojë
 • Data e shpalljes : Tetor 6, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 4 000 €
 • Marke : Nissan
 • Model : Serena
 • Percaktoj : Autosallon
 • Rajoni : Durrësit
 • Qyteti : Durrës
 • Kilometrazh : 137 000
 • Viti : 2001
 • Ngjyra : Gjelbër
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Furgon-Pasagjeresh
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris