Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

Mercedes CLK200 lorinser mundsi nderrimi

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Makina esht ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per aszgje.te gjitha sherbimet e sapo kryera,makina esht shum e paster si nga llamarina ashu dhe brenda..kseno origjinale,klima tronik,ngrohje sediljesh,sensor parkimi,navi,sedilje me levizje,larse feneresh,limitator shpejtesie gomat te sapo vena amortizator dhe susta sport nga fabrika.kilometrra origjinale shum ekonomike harxhon vetem 7.5 L. mundesi nderrimi

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : mercedes
 • Numri i telefonit : 0693694422
 • Numri celular : 0693694422
 • Data e shpalljes : Shkurt 13, 2016

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 4.000 €
 • Marke : Mercedes-Benz
 • Model : CLK
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Elbasanit
 • Qyteti : Elbasan
 • Kilometrazh : 160.000
 • Viti : 2002
 • Ngjyra : Gri
 • Karburanti : Benzinë
 • Forma : Kabriole
 • Dyer : 2
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Automatik

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris