Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

MERCEDES BENZ ELEGANCE C 220 CDI VITI 2004

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

DOGANA E PAGUAR DHE ESHT GATI PER TI VENE VETEM TARGAT, ABS, ASD, ESP, KLIMA,KAMJE TRIPTRONIK, PASQYRA ME PALOSJE, MOTORR V, XHAMAT ELEKTRIK, DISQE TE DERDHURA ALUMINI ME GOMA SH TE MIRA, 2 CELSA,DRITA KSENON, ETJ,,,,,,,,,

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Tani
 • Numri i telefonit : 0683939406
 • Numri celular : Nuk mund të tregojë
 • Data e shpalljes : Tetor 6, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 7 500 €
 • Marke : Mercedes-Benz
 • Model : C
 • Percaktoj : Autosallon
 • Rajoni : Durrësit
 • Qyteti : Durrës
 • Kilometrazh : 136 000
 • Viti : 2004
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris