Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

MERCEDES 2.2 CDI EVO LEKUR XENON FELGA PA DOGAN

Mbrapa Tjetër

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

SHITET MERCEDES 2.2 CDI EVO
MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR)
I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA PA DOGAN!!!
(QMIMI ME 1VIT RKS – PLUS – 3100€)
SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA VEREJTJE
VITI I PRODHIMIT 19.10.2007 MODEL 2008
EXTRA POSEDON
INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Artani
 • Numri i telefonit : 045 618 666
 • Numri celular : 049 333 100
 • Data e shpalljes : Shkurt 12, 2016

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 7.900 €
 • Marke : Mercedes-Benz
 • Model : E
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Prishtinë
 • Qyteti : Prishtina
 • Kilometrazh : 170.000
 • Viti : 2007
 • Ngjyra : Gri
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Automatik

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris