Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

Ford Fokus diesel

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Ford Fokus TDci ne gjendje perfekte. full option. si sallon lekure ,abs ,srs, airbag , xenon, suspencione sport, disqe 17′ me goma 95% . makina sapo ka ardhur nga gjermania dhe eshte prere dogana. cmimi pak i diskutueshem.

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Marsel
 • Numri i telefonit : 0662822229
 • Numri celular : 0662822229
 • Data e shpalljes : Dhjetor 20, 2013

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 3400 €
 • Marke : Ford
 • Model : Focus
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Tiranës
 • Qyteti : Tiranë
 • Kilometrazh : 190000
 • Viti : 2004
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 2
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris