Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

BMW X5 3.0 D MODIFIKANT SPORT PAKET AUTOMATIK FULL

Mbrapa Tjetër

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

BMW X5 3.0 DISEL
AUTOMATIK-TIPTRONIK
VITI I PRODHIMTI : FUND 2004
NGJYRA : E KALTERT
REGJISTRIM I SKADUM
VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER
KLIMTRONIK
TV NAVI DVD
4X4
ULSE LEKUR ME NXEMJE
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ
QMIMI : 9999 EURO ME KESH
QMIMI ME NDRRIM 11000
TEL : 044 838 848 049 844 811 SHAQA

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Auto Sallon AleA
 • Numri i telefonit : 044 838 848
 • Numri celular : 049 844 811
 • Data e shpalljes : Gusht 12, 2016

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 8.888 €
 • Marke : BMW
 • Model : X5
 • Percaktoj : Autosallon
 • Rajoni : Prishtinë
 • Qyteti : Prishtina
 • Kilometrazh : 180.000
 • Viti : 2005
 • Ngjyra : Kaltër
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Automatik

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris