Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

BMW 320d 98 000 km!

Mbrapa Tjetër

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Shitet BMW 2.0 Viti prodhimit 2012. I sapo ardhur nga Gjermania
-KM 98000 – te garantuara (e kam blere personalisht ne Gjermani)
-Drita Bi-xenon
-163 PS
-4 Goma te reja 2016, fellne 2016 18
-4 goma te reja 2015 + fellne fabrikisht te bmw 16
-Senzor parkimi
-Karrika me nxemje
-Shpenzime te ulta – Ekonomik
-Comform Line – Sport dhe Sport +
-1 vit regjistrim + FULL Kasko
-2 Qelsa

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Labinot
 • Numri i telefonit : 049 827 962
 • Numri celular : 049 827 962
 • Data e shpalljes : Gusht 12, 2016

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 25.500 €
 • Marke : BMW
 • Model : 320
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Prishtinë
 • Qyteti : Prishtina
 • Kilometrazh : 95.000
 • Viti : 2012
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Veturë
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Automatik

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris