Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

Detajet në lidhje me këtë makinë

Audi A4 SW, 1.9 TDI Çmimi Diskutushem

Përshkrimi

Shto në mbikqyrëje

Shitet Audi A4 portobagazh, viti 2002 (tip i ri), 1.9 TDI naftë (I e kuqe), ngjyrë blu e errët, kambio manuale, klima tronik, kasetofon origjinal radio/cd me navigacion, 4 xhama dhe pasqyra elektrike, 6 airbag, disqe alumini origjinale 16″ çerkin lega, 151.000 km, tapiceri lëkure ngjyrë gri, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, 3 çelësa me pult, me doganë, e sapoardhur, Çmimi 4.200 Euro. Cel. 0684805780.

Info per shitesin

 • Emri i shitësit : Albano
 • Numri i telefonit : 0684805780
 • Numri celular : 0684805780
 • Data e shpalljes : Maj 11, 2014

Shpërndaje këtë vetur

Kontaktoni Shitësin

Veçori

 • Çmimi : 4.200 €
 • Marke : Audi
 • Model : A4
 • Percaktoj : Shtepiak
 • Rajoni : Tiranës
 • Qyteti : Tiranë
 • Kilometrazh : 150.000
 • Viti : 2002
 • Ngjyra : Zezë
 • Karburanti : Naftë
 • Forma : Station wagon
 • Dyer : 5
 • Cilindra : J/D
 • Marsh : Manuale

Aksesorët e Veturës

Opsionet e Siguris