Regjistrohuni

Pssst! Po, unë jam duke folur me ju...
Tani që unë kam vëmendjen tuaj - ae dini se ju mund të
regjistroheni falas në BlejTani? Klikoni në butonin më poshtë Regjistrohu Tani.

Regjistrohu Tani

Keni harruar fjalëkalimin

POSTO FALAS

BlejTani Blog

g30-dq6u0811-2

2017 BMW 5 Series

Këto ditë, BMW është po aq e përqendruar si çdo auto prodhues tjetër në ndërtimin e makinave të mbushur me teknologji për të marrë kontrollin nga shoferi, duke e vënë atë në duart e kompjuterëve të teknologjisë së lartë, sensorë, dhe software-ve.


Statistikat
  • Motor: Turbo 3.0L I6
  • Marsh: 8-Speed Automatik
  • Energji: 335 HP / 332 LB-FT
Statistikat
  • Karrige: 2+3
  • 0-60 Koha: 4.9 Seconds
  • Shpejtësia: 250 Km/H

Video

2017 BMW 5 Series

Gëzuar këtë post?

Regjistrohu në BlejTani, Pëlqeje në Facebook ose thjesht na rekomandoni për miqtë dhe kolegët!

Lini një përgjigje

Ju duhet të jetë Regjistrohuni për të postuar një koment.